Telefon
WhatsApp

Boyabat Oto Ekspertiz

Boyabat Oto Ekspertiz

Boyabat Oto Ekspertiz Aracınızda Ekspertiz Yaparken Nelere Dikkar Eder?

Araçta mekanik Oto Ekspertiz yaptırdığınız firma size motorun % bilgisini veriyorsa buna pek tamah etmeyin. Çünkü test tekerlekten yapılır, motor gücü ise krank çıkışından alınır, firmaların çoğunda kalibrasyon da atlanmaktadır. Amortisör test ve fren yanal kayma değerleri çok önemli olmakla beraber, kimi firmalar ellerindeki cihaz çıktılarını bile doğru yorumlayamamaktadır.Boyabat Oto Ekspertiz aracınızda titizlikle kontrol ederek hiçbir detayı atlamamaktadır.

Araçta duman atma ve duman renginden teşhis koyabilme , soğutma sisteminde kaçak , motor , şanzıman ve arkadan çekişli araçlarda  yağ kaçağı , soğutma suyunda kaynatma olup olmadığının kontrolü, motor kapağından üfleme miktarı ve yorumlanması önem arzeder. Ön takımdaki boşluklar, lastiklerin ve balataların durumu önemli olsa da 2. el araç aldığımızı unutmamalıyız, bugün alıcı olabiliriz ama yarın da satıcı olacağız, Boyabat Oto Ekspertiz bütün bu aşamaları geleceği düşünerek ilerliyor ve raporunuzu hazırlıyor.

Kaporta boya oto ekspertizi işin en önemli merhalesidir.  Boya mı, değişim mi , rengi rengine sökme parça mı,  yan sanayi parça mı? İşte bunların cevaplarını Boyabat Oto Ekspertiz cevap verebilmektedir.

Boyabat Ekspertiz olarak tüm işlemlerimiz Noter ve TSE Onaylıdır. Boyabat'taki tüm ekspertiz işlemlerinizi gönül rahatlığıyla firmamıza yaptırabilirsiniz.